RABAT do 1000 zł na instalację LPG do wtrysku bezpośredniego ALEX IDEA

PROMOCJA NA MONTAŻ

Instalacja LPG do wtrysku bezpośredniego z RABATEM do 1000zł!

Posiadasz auto z bezpośrednim wtryskiem benzyny?

skorzystaj z rabatu do 1.000 zł
na montaż instalacji LPG alex idea
;-)!
zgloś-auto-do-promocji-alex-idea

ZGŁOSZENIE SAMOCHODU DO PROMOCJI

ZADZWOŃ i podaj nam model Twojego auta wraz z kodem silnika

Piotr-Makarewicz-ekspert-ALEX

USTALENIE
WYSOKOŚCI
RABATU

Zasada jest prosta – im młodsze auto, tym wyższy rabat 😉

montaz-instalacji-lpg-promocja

MONTAŻ INSTALACJI LPG z rabatem do 1.000 zł

To już! Po pozytywnej weryfikacji umawiamy się na montaż w naszym Firmowym Warsztacie LPG ALEX. Oczywiście z odpowiednim rabatem!

ALEX IDEA - instalacja LPG do nowoczesnych silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny

Zapewnia ponadprzeciętną oszczędność paliwa. Dzięki specjalnie opracowanym algorytmom sterującym zużywa tylko 5-15% benzyny, podczas gdy konkurencyjne instalacje tego typu wymagają udziału prawie 20-30% benzyny.

sterownik_idea — kopia

Instalacja ALEX IDEA jest dostępna w różnych konfiguracjach. Jej najważniejsze elementy to: sterownik ALEX IDEA, wtryskiwacze Barracuda, reduktor SHARK lub TURBOT, filtr Ultra360 oraz centralka RGB.

Jakie auta są objęte promocją?

Można zgłaszać wszystkie marki i kody silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa! Czekamy na TSI, FSI, TFSI, GDI, T-GDI, EcoBoost, SkyActiv, DISI, JTS, TBI, SIDI, DIG, DIG-T, TCE oraz inne.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wysokość rabatu jest zmienna i zależy od modelu auta i rocznika (kodu silnika). Rabat na montaż wynosi od 100 do 1000 zł brutto. Im nowszy, mniej popularny silnik, tym większa wysokość rabatu.

Promocyjny montaż jest wykonywany w naszym warsztacie – Firmowym Warsztacie LPG ALEX (ul. Zambrowska 4a, Kleosin). Znajdujemy się przy samej siedzibie producenta instalacji – ALEX Sp. z o.o. Dzięki temu pracujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania i technologie przy wsparciu Działu Badawczo-Rozwojowego ALEX.

Promocja obowiązuje na instalację LPG ALEX IDEA (dowiedz się o niej więcej). Jest to sprawdzony system, który montujemy już od kilku lat. Możesz zajrzeć do naszej galerii montażów instalacji LPG do aut z bezpośrednim wtryskiem benzyny 😉

Promocja trwa do 30.09.2022 r. w naszym Firmowym Warsztacie LPG ALEX.